Click aici »

Tehnician sisteme securitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
07-03-2016
Data actualizare
12-10-2018

Descrierea postului

-instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate
-intretinere si reparatii sisteme securitate
-instruirea utilizatorilor sistemelor de securitate
-intocmirea documentelor specifice, procese verbale, registre jurnale etc
-acordare suport tehnic

Cerinte

Cunostinte teoretice si practice despre instalarea sistemelor de securitate.
Abilitati de comunicare, lucru in echipa, spirit organizatoric, seriozitate, punctualitate, loialitate.
Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate.
Avantaj: absolvent curs de specialitate, permis cat B, experienta in domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-mediu de lucru placut
-salariu atractiv functie de experienta si implicare
-plata orelor suplimentare
-bonusuri in functie de rezultate
-posibilitatea dezvoltari carierei profesionale si dobandirii de noi competente