Click aici »

Tehnician sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
17-04-2013
Data actualizare
25-04-2014

Descrierea postului

Angajez tehnician sisteme de securitate cu experienta.

Cerinte

Absolvent studii medii cu profil tehnic: Inginerie electrica, Electronica si telecomunicatii sau Tehnologia Informatiei, Automatica si Calculatoare, Instalatii electrice.
Experienta ca inginer/tehnician instalare si punere in functiune sisteme de securitate: supraveghere video (CCTV), interfonie, sisteme de alarma, control acces si pontaj.
Cunostinte solide de IT&C (retelistica, transfer date, cablare structurata), cunostinte avansate PC, Windows si Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
Experienta in domeniul securitatii.
Permis conducere cat.B de minim 1 an fara evenimente.
Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Masina si telefon din partea firmei