Click aici »

Tehnician sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
19-07-2019
Data actualizare
19-07-2019

Descrierea postului

- Executa lucrari de instalare/intretinere generala a echipamentelor/instalatiilor de securitate, detectie si stingere a incendiului, TVCI, control acces, detectie a efractiei;
- Intocmeste lista de piese de schimb, a echipamentelor si a consumabilelor in functie de necesitati;
- Programeaza sistemele de securitate instalate;
- Instruieste personalul desemnat de catre beneficiar;
- Completeaza rapoartele de mentenanta generala preventiva si corectiva, precum si fisele (situatiile) pentru interventiile corective (si de service) efectuate.

Cerinte

- Seriozitate, punctualitate, amabilitate;
- Studii medii/superioare finalizate de preferat de profil tehnic;
- Cunostinte de instalare si service echipamente de securitate, detectie a incendiului, TVCI, configurari soft si aplicatii pentru echipamentele integrate in sistemele de securitate;
- Experienta relevanta: minim 1 an in domeniul sistemelor de securitate;
- Cunostinte PC: Word, Excel Outlook, retelele de calculatoare, configurari ale sistemelor de operare;
- Reprezinta un avantaj detinerea unei diplome de Tehnician DSVCAM;
- Permis de conducere categoria B - obligatoriu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Posibilitatea de majorare a salariului net in functie de evolutie si de lucrari
- Mediu de lucru placut.