Click aici »

Tehnician sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea, Satu-Mare Oradea Satu-Mare
Domeniile ofertei
Protectie/Paza, IT Hardware, Inginerie
Data introducerii
26-07-2017
Data actualizare
29-09-2017

Descrierea postului

Cablarea, instalarea si mentenanta instalatiilor de curenti slabi: date - voce, sisteme de supraveghere video, sisteme alarma, detectie incendiu, control acces, sonorizare

Cerinte

-Absolvent studii medii/superioare cu profil tehnic, cu sau fara experienta
-Eficienta in indeplinirea sarcinilor de serviciu
-Persoana cu gandire pozitiva, energica, proactiva, amabila, eficienta
-Permis de conducere cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Pachetul salarial in functie de abilitatile candidatului
-Bonusuri in functie de performanta
-Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare si posibilitatea de dezvoltare profesionala
-Integrarea intr-o echipa tanara intr-un mediu de lucru profesionist si modern