Click aici »

Tehnician sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
IT Hardware, Reparatii/Service, Protectie/Paza
Data introducerii
17-06-2008
Data actualizare
27-02-2019

Descrierea postului

Post cu profil tehnic, electric, electronic pentru montaj sisteme de alarma si supraveghere video:

- Realizarea traseelor de cabluri si a conexiunilor la echipamente;
- Instalare, montaj si punere in functiune echipamente electronice din gama sistemelor de alarma efractie si/sau incendiu, camere de supraveghere video, interfoane si videointerfoane; montaj de sisteme de acces si automatizari bariere/porti etc.;
- Intretinerea echipamentelor instalate.

Cerinte

- Permis conducere cat.B;
- Studii medii sau superioare de profil (electronica, electrotehnica - constituie avantaj);
- Cunostinte in domeniul lucrarilor de instalatii si montaj pentru sisteme de alarma si sisteme antiincendiu, supraveghere video;
- Abilitati tehnice;
- Capacitate de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului;
- Seriozitate, dinamism, promtitudine, punctualitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu in functie de abilitati;
- Posibilitate instruire, obtinere autorizari;
- Avantaje in functie de volumul si calitatea activitatilor desfasurate;
- Posibilitatea de promovare in cadrul firmei in functie de abilitati si rezultate.