Click aici »

Tehnician sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
14-08-2015
Data actualizare
14-12-2015

Descrierea postului

- Instaleaza sisteme de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarmare la efractie, detectie incendiu, control acces etc;
- Realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate;
- Executa cablarea si montajul echipamentelor conform proiectelor;
- Instaleaza, pune in functiune si intretine sistemele de securitate instalate;
- Instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
- Acorda suport tehnic beneficiarilor;

Cerinte

Candidatul ideal:
- Studii medii de preferat de profil tehnic;
- Experienta in domeniu tehnic (cablaj structural, electric, electronica etc.);
- Cunostinte operare PC;
- Disponibilitate pentru munca pe teren;
- Apt pentru munca la inaltime;
- Permis de conducere Categoria B ? Constituie un avantaj.
- Serios, riguros, organizat, capabil se respecte termene de finalizare, disponibilitate pentru program prelungit;
- Avantaj: experienta in domeniul instalarii de sisteme de securitate, curs tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant
- Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala prin cursuri de pregatire