Click aici »

Tehnician Sisteme de Securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
21-10-2014
Data actualizare
21-10-2014

Descrierea postului

- Instalare si service pentru sisteme de alarma, supraveghere video, interfonie, videointerfonie, control acces si detectie incendiu.
- Cablare sisteme de securitate, retele de calculatoare.
- Verificari periodice pentru sisteme electronice de securitate.

Cerinte

- Permis Cat. B
- Studii: liceu / facultate; cursuri de formare profesionala in domeniu;
- Experienta in domeniu constitiuie un atuu.
Cursurile ARTS, ARSS sau similare constituie un atuu suplimentar
- Seriozitate si responsabilitate
- Punctualitate
- Capacitate de organizare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibil bonus la lucrarea efectuata.
- Training gratuit de initiere in normele si procedurile prevazute de companie.
- Cresteri salariale in concordanta cu nivelul de competenta prefesionala.