Click aici »

Tehnician sisteme de securitate/Electrician

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov, Ploiesti Brasov Ploiesti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
09-04-2019
Data actualizare
09-04-2019

Descrierea postului

- experienta anterioara intr-o pozitie similara (instalare/ intretinere sisteme de curenti slabi/tari) minim 1 an;
- seriozitate, constiinciozitate, abilitati tehnice;
- experienta in lucrari de retelistica: medii de transmisie, cablare, conectare, cablare structurata;
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- disponibilitate la program prelungit

Cerinte

RESPONSABILITATI:

- configurare, si punere in functiune sisteme de detectie efractie, sisteme CCTV, control acces si pontaj, automatizare porti si interfonie audio/video
- diagnosticarea starii de functionare a echipamentelor componente ale sistemelor.
- montarea echipamentelor si a accesoriilor acestora, efectuarea cablajelor si conexiunilor aferente.
- executia instalatiilor electrice de curenti tari si slabi (realizare montaj pat cabluri, realizare trasee tuburi, executie trasee conductoare si cabluri electrice, conexiuni si montaj aparate si echipamente

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachetul de beneficii se va discuta in cadrul interviului si va fi personalizat in functie de experienta si aptitudinile fiecarei persoane selectate.