Click aici »

Tehnician sisteme de alarma, antiefractie si supraveghere

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
05-10-2016
Data actualizare
08-05-2019
Confidential
expirat

Descrierea postului

Tehnician electronist
- Cu experienta in instalarea / punerea in functiune / intretinerea sistemelor de securitate;
- Abilitati de gestionare a proiectelor de instalare;
- Necesita cunostinte de frigotehnie, reprezinta avantaj curs de frigotehnist;
- Curs de specializare in domeniul sistemelor de securitate reprezinta avantaj;

Cerinte

Societatea Prosystem S.R.L. din Nojorid, Jud. Bihor angajeaza o persoana de sex masculin pentru a efectua munca de teren.

Cerinte obligatorii:

-Studii domeniu tehnic;
-Curs de specializare in domeniul sistemelor de securitate reprezinta avantaj;
-Eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fara antecedente);
-Minim 1 an experienta in instalarea / punerea in functiune / intretinerea sistemelor de securitate;
-Cunostinte de operare calculator, retele calculatoare;
-Disponibilitate pentru deplasari in tara;
-Permis auto cat B, cu experienta;
-Apt pentru munca la inaltime, conditii de santier,
-Eficienta in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
-Capacitate de coordonare si conducere a echipei de lucru;
-Capabil sa invete lucruri noi intr-un timp scurt
-Abilitati de gestionare a proiectelor de instalare;
-Rezistenta la stres, meticulozitate, atentie la detalii, abilitati de comunicare, capacitate organizare, rezolvare probleme;
-Persoana energica,  amabila, eficienta, cu gandire pozitiva.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Programul de lucru este intre ora 8.00 si 16.30 de Luni pana Vineri

Calificare la locul de munca