Click aici »

Tehnician service utilaje carmangerie

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
29-10-2012
Data actualizare
29-10-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Candidatul ideal se va ocupa de reparatia si intretinerea utilajelor vandute de firma atunci cand apar situatii de defectare sau functionare defectuoasa a acestora, in Bucuresti sau in tara.

Cerinte

Candidatul trebuie sa aiba cunostinte practice si experienta in depanarea utilajelor de carmangerie de genul: masini de tocat, masini hidraulice de umplut carnati, malaxoare, bandzicuri, masini de ambalat sub vid, sterilizatoare, etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Modalitatea de angajare si plata se discuta la interviu, in functie de competentele si disponibilitatea candidatului.