Click aici »

Tehnician service utilaje agricole/auto/constructii

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, Hungary, Ukraine
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
12-10-2018

Descrierea postului

Tehnician service utilaje agricole/auto/constructii Debrecen, BH, SJ, CJ, SM

- Receptia echipamentelor, punerea lor in functiune si instruirea operatorilor care vor lucra cu ele
- Deplasarea la sediul clientului pentru intretinerea echipamentelor
- Diagnosticarea si reparatia atunci cand este cazul
- Intocmirea necesarului de piese si a devizelor pentru efectuarea  de reparatii

Cerinte

- Studii tehnice de specialitate (superioare/liceale/postliceale)
- Experienta in domeniul diagnozelor electrice/ electronice/automatizari/hidraulice/pneumatice/grupuri electrogene constituie avantaj
- Limba engleza la nivel mediu obligatoriu
- Cunostinte bune PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B
- Disponibilitate la deplasari
- Implicare si proactivitate
- Abilitati de comunicare si de intelegerea problemelor tehnice