Click aici »

Tehnician service unelte industriale

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
15-01-2019
Data actualizare
17-03-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Industrie, Reparatii/Service
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Tehnician pentru reparatii diverse produse industriale electrice sau mecanice;
Reparatii polizoare electrice unghiulare sau axiale;
Reparatii aparate de sudare;
Reparatii unelte pneumatice;
Reparatii generatoare de sudare;
Reparatii unelte industriale diverse folosite in lacatuserie si constructii sudate;
Program de lucru: Luni-Vineri inclusiv, 8.30-17.

Cerinte

Cunostinte tehnice dovedite.
Abilitati privind comunicarea.
Experienta practica dovedita in reparatii produse industriale.
Cunoastrea limbii engleza prezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.
Posesor carnet conducere categ B.
Onestitate, seriozitate, dorinta de cunoastere si perfectionare, punctualitate.
Buna cunoastrere a limbii romane.
Studii tehnice medii sau superioare.
Prezenta agreabila, spirit de initiativa.
Fara cazier, fara probleme de conduita sau dependente de orice natura.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se asigura mediu de lucru corespunzator.
Camera speciala cu birou, unelte corepunzatoare, temperatura controlata.