Click aici »

Tehnician Service IT&C

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
28-06-2013
Data actualizare
28-06-2013

Descrierea postului

- Instalare / resoftare Android;
- Cunostinte operare si instalare: Windows, Android;
- Capacitate de lucru in echipa, abilitati in comunicare;
- Persoana disciplinata, ordonata, cu simtul raspunderii;
- Dorinta de perfectionare permanenta;

Cerinte

- Absolvent studii medii sau superioare tehnice (preferabil in domeniul informatica, electronica)

- Experienta profesionala de minim 1 an in domeniu pe un post similar: instalare si configurare Hardware & Software a echipamentelor, diagnosticare & reparare Tablete PC;

- Limba Engleza nivel mediu / avansat scris si vorbit;

Oferta (bonusuri, beneficii)

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Raport echilibrat program de lucru-timp liber.
- Efectueaza interventiile de service si mentenanta pt. echipamentele sosite in service;
- Asigura service echipamentelor de tipul:Tablete PC;
- Administreaza garantiile pentru produsele clientilor;
- Gestioneaza documentele specifice departamentului;
- Transfer de know-how permanent;