Click aici »

Tehnician service echipamente HoReCa si Spalatorii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
15-06-2014
Data actualizare
15-06-2014

Descrierea postului

Instalarea, verificarea periodica si diagnosticarea echipamentelor de gatit, frig si spalatorii.
Repararea aparatelor ?i echipamentelor intrate Ón service/atelier.
Recep?ionarea echipamentelor Ón service ?i controlul ie?iri acestora din service(testarea acestora la predare)
Redactarea tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare, proces verbal de reparare si predare catre client)
Incasarea si predarea contravalorii actiunilor de service

Cerinte

Absolvent studii medii sau superioare tehnice
Orietare catre nevoile clientilor si consultanta pentru personalul care deserveste echipamentele(utilajele)
Capacitate de diagnoza tehnica rapida.
Experien?? Ón activitatea de intretinere/reparatii horeca sau pe alte segmente tehnice(echipamente de frig,echipamente electrice 220V-380V,echipamente alimentate la gaz)
Capacitate de lucru in echipa