Click aici »

Tehnician scena, sunet si lumini

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Altele
Data introducerii
03-10-2014
Data actualizare
03-10-2014

Descrierea postului

Tehnician calificat sau dornic de calificare in domeniul echipamentelor de scena, sunet si lumini, montarea echipamentelor de lumini, video si sunet, operarea consolei de lumini sau a mixerului de sunet.

Cerinte

Postul presupune :
- Montare si operare echipamente video, sunet si lumini pentru evenimente.
- Asistenta tehnica de specialitate in timpul evenimentelor : concerte live, targuri, spectacole, etc.
- Operare mixere de sunet analogice si digitale
- Programare si operare comenzi de lumini.
- Intretinerea echipamentelor de scenotehnica.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix, carte de munca, diurna, bonusuri.