Click aici »

Tehnician responsabil productie mobilier lemn si PAL

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Alt Oras, Mioveni, Pitesti, Toate orasele Alt Oras Mioveni Pitesti Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Inginerie, Industrie
Data introducerii
14-05-2017
Data actualizare
14-05-2017

Descrierea postului

Atelier de mobila situat in com MICESTI, jud Arges (la 15 km de Pitesti si 8 km de Mioveni) angajam urgent tehnician responsabil de productie mobilier lemn si PAL (sef de productie mobilier).

Cerinte

- sa citeasca foarte corect si rapid planurile de productie
- competente informatice, ceea ce implica sa cunoasca sa utilizeze calculatorul si programe informatice (pentru optimizari, programari masini, transfer fisiere, etc...)
- experienta obligatoriu in productia de mobilier din lemn masiv si panouri (PAL, MDF, etc...)
- persoana energica si hotarata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariu atractiv, contract de munca, decont transport, tichete de masa, plata ore suplimentare (daca este cazul) sau alte prime (daca este cazul).