Click aici »

Tehnician montaj aparate aer conditionat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-03-2010
Data actualizare
26-03-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Reparatii/Service
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Lucrari de instalatii frigorifice, ventilatie, montaj si service aer conditionat la semi-inaltime, automatizari in domeniu, instalatii de incalzire ECO si circuite hidraulice pentru instalatii.

Cerinte

Cunostinte despre instalatii frigotehnice, utilaje frigorifice, montaj aparate aer conditionat sau absolvent al scolii profesionale de profil, cunostinte automatizari in domeniu, permis auto.