Click aici »

Tehnician mecanic

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, Italy
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Industrie
Data introducerii
04-03-2018
Data actualizare
16-05-2018

Descrierea postului

Oportunitati de cariera

Compania Dynamic Maintenance Group a dezvoltat servicii competitive de natura mecanica la nivel international, in special in domeniul mentenantei utilajelor dinamice. Intr-o maniera unica, cu deschidere la tehnologii inovative, succesul, rezultatele, competentele dovedite, portofoliul variat si bogat de lucrari, cat si de clienti din diferite industrii, ne recomanda ca fiind un partener important si de incredere pentru colaboratori, beneficiari si personalul propriu, deopotriva.

Impreuna cu echipa repartizata, prin lucrari planificate si realizate la nivel calitativ corect, se preocupa de mentinerea relatiilor de colaborare si parteneriatele convenite de Companie;
Se ingrijeste si structureaza armonios solutiile si informatiile logice ce dovedesc executiile la nivelul exigentelor agreate, pentru a fi impartasite clientilor;
Reprezinta Compania intocmai si la timp, intelege nevoile clientilor, propune, sustine si prezinta solutii, contribuie intr-o maniera inovatoare si in conformitate cu politicile Companiei la stabilitatea si la dezvoltarea relatiilor comerciale.

Cerinte

Studii tehnice si/sau superioare de inginerie;
Experienta relevanta reprezinta un avantaj;
Competente de organizare si planificare;
Persoana dinamica, preocupata de bunul mers al echipei;
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;
Competitiv pentru lucrul sub presiune si rezistenta;
Cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel);
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa intr-una din limbile germana, engleza sau italiana;
Bune abilitati de comunicare si implicare pentru omogenizare si stabilitate organizationala;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant, tichete de masa, diferite bonificatii si prime;
Suport, instruiri si principii corecte, stabilitate si siguranta;
Mediu de lucru adaptabil, competitiv, dinamic, provocator si de succes.