Click aici »

Tehnician mecanic/electrician, absolvent 2013-2015

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
30-05-2016
Data actualizare
30-05-2016

Descrierea postului

Jobul consta in montajul, reparatia si intretinerea diverselor echipamente pentru service auto: elevatoare, standuri de franare si suspensii, aparate de echilibrat si jantat/dejantat, aparate de reglare a directiei, aparate de verificat instalatiile A/C, standuri de redresat caroserii, cabine de vopsit si zone de pregatire a vopsitoriei etc.

Cerinte

- absolvent al unor studii tehnice (liceu, scoala profesionala sau facultate), promotiile 2013-2015;
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj;
- detinerea unui carnet de conducere categoria B;
- disponibilitatea de a calatori in tara;
- utilizarea sistemelor informatice (calculator, imprimante etc.) si cunostinte de operare PC (Word, Excel, Acrobat Reader, e-mail, Internet);
- abilitati de comunicare, responsabilitate, disciplina, punctualitate, seriozitate.