Click aici »

Tehnician mecanic - absolvent studii superioare 2013

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie
Data introducerii
10-12-2014
Data actualizare
17-02-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- prelucreaza pe masini-unelte micro-/componente cu diverse profiluri geometrice si complexitate diversa, dovedind cunoastere temeinica a utilajelor destinate prelucrarilor mecanice/micromecanice, atat din punct de vedere functional, cat si in ceea ce priveste instructiunile/procedurile de lucru efectiv cu diverse masini-unelte;
- executa asamblari/microasamblari mecatronice/micromecatronice;
- verifica corectitudinea asamblarilor/microasamblarilor effectuate;
- depisteaza si remedieaza eventualele deficiente de asamblare/microasamblare.

Cerinte

Absolvent studii superioare tehnice - promotia 2013, abilitati de comunicare, rezistenta la stres, responsabilitate, punctualitate, cunostinte avansate de limba engleza si de operare PC (Word, Excel, Outlook Express, Internet Explorer, Acrobat Reader, programe tip AutoCAD).