Click aici »

Tehnician masuratori si montaj tamplarie PVC

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tecuci Tecuci
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
31-05-2011
Data actualizare
31-05-2011
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Realizeaza masuratori de executie pentru tamplarie PVC
- Oferirea de solutii tehnice clientilor potentiali, adaptate la nevoile acestora;
- Incheierea si negocierea contractelor dintre companie si clientii sai;
- Luarea cotelor de executie a comenzilor (tamplarie din aluminiu si PVC);
- Mentinerea legaturii cu clientii in vederea aflarii gradului de multumire a acestora;
- Tratarea obiectiilor clientilor potentiali;
- Completarea si transmiterea rapoartelor zilnice si periodice catre departamentul de conducere al companiei;
- Propunerea in mod proactiv de solutii pentru imbunatatirea activitatii la punctul de vanzare si chiar la nivelul firmei.

Cerinte

-capacitate de acumulare de noi cunostinte
-atent la detalii
-persoana organizata, meticuloasa, comunicativa,sociabila
-cunostinte in domeniul din PVC
-studii minim medii
- Promovarea imaginii companiei in randul clientilor potentiali;
- Absolvent studii medii/superioare (constituie un avantaj studiile tehnice);
- Experienta in vanzari de minim 1 an sau experienta in domeniul productiei
de tamplarie din PVC si aluminiu constituie un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Dorinta de invatare continua;
- Inclinatie spre domeniul tehnic;
- Permis de conducere categoria B;
- Spirit de initiativa, orientare spre rezultate, flexibilitate;
- Perseverenta, aptitudini organizatorice;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel etc.).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se discuta in cadrul interviului.