Tehnician maseur, kinetoterapeut, asistent balneo-fiziokinetoterapie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate, Servicii infrumusetare
Data introducerii
30-12-2014
Data actualizare
30-12-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Active Life Therapy ofera servicii de wellness de calitate pentru companii (Active Chair Massage - masaj si terapie manuala pe scaun-, Ergonomie, Gimnastica Corporate, Kinetoterapie la birou, Workshop-uri Educative).
In acest moment, avem nevoie sa ne completam echipa cu oameni la fel de energici ca si noi, care pun pret pe calitatea serviciilor prestate.

Cerinte

Curs de masaj sau licenta in Kinetoterapie
Atitudine pozitiva
Spirit practic
Spirit de echipa
Sociabilitate
Punctualitate
Disciplina
Proactivitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim training, posibilitatea de dezvoltare si oportunitatea de dezvoltare intr-un mediu placut, dar si un program flexibil de lucru.