Click aici »

Tehnician maseur (femeie)

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare
Data introducerii
26-04-2016
Data actualizare
26-04-2016

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Daca stii bine sa faci masaj si esti o persoana draguta si sociabila, vrem sa te cunoastem si poate vei fi colega noastra! Mediul de lucru este unul foarte placut, iar colectivul este tanar si unit.

Programul este part-time, L-V: 17:00 - 22:00, S: 13:00 - 17:00

Cerinte

- Sa stii sa faci cat mai multe tipuri de masaj (ne-ar placea sa stii si indian, tailandez, reflexo)
- Cursuri de calificare
- Orientare catre client
- Sociabila, placuta
- Experienta este importanta, dar daca esti incepatoare si te pricepi, mai trebuie doar sa fii draguta!