Tehnician irigatii si responsabil echipa amenajari spatii verzi

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
10-08-2017
Data actualizare
10-10-2017

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Executia sistemelor de irigatii automate, efectuarea legaturilor electrice si hidraulice. Se deplaseasa cu o echipa la client, stabileste necesarul de materiale, traseaza santurile, coordoneaza si contribuie la executia lor, se deplaseaza la furnizorii de echipamente pentru aprovizionare. Iarna participa la lucrarile de deszapezire contractate.

Cerinte

Capacitate de efort sustinut, carnet de conducere minim categoria B, experienta in executia sistemelor de irigatii automate si in amenajari spatii verzi, cunostinte de mecanica, ordonat.