Click aici »

Tehnician Incarcari cartuse

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
IT Hardware
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Descrierea postului

Cunoasterea echipamentelor de birou (imprimante, copiatoare, faxuri) si a consumabilelor folosite pentru acestea.
Persoana punctuala, serioasa, responsabila.

Cerinte

Reumplerea cartuselor de imprimanta laser si cerneala
Responsabil pentru gestiunea de marfa si pentru gestiunea materialelor pentru serviciile de reumplere cartuse.
Experienta incarcare cartuse laser si inkjet constituie un avantaj.
Este necesar permisul categoria B.

Cei interesati sunt rugati sa raspunda la anunt cu un cv atasat.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon, Masina