Click aici »

Tehnician in industria textila

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie
Data introducerii
09-07-2017
Data actualizare
08-11-2017

Descrierea postului

Angajm 1 Tehnolog de tipare/Maistru croitor/ Croitor expert pentru realizarea de tipare dupa model, croit , cusut, probe, masuratori. Se croieste manual cu foarfeca, cu curis special pentru taiat materiale grele, si dupa dimensiunile cientului. Supravegheaza realizarea produsului la cusut, cu tot cu finisaje pana la livrare catre client.

Conditii normale de munca, salariu atractiv, mediu curat, colectiv amabil, zona Militari - Cora Lujerului, statia de metrou Lujerului.

Cerinte

Studii superioare - experinta 2-3 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV