Click aici »

Tehnician GSM

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Telecomunicatii
Data introducerii
30-11-2009
Data actualizare
30-11-2009

Descrierea postului

Postul are ca atributii principale:
- verificari de telefoane mobile
- reparatii de telefoane mobile software si hardware,
- schimbari de soft,decodari telefoane mobile
- inlocuire de piese in telefoanele mobile,
- imbunatatirea performantelor telefoanelor mobile.

Cerinte

Studii medii sau superioare in domeniul electronicii (telecomunicatii, calculatoare, GSM).

Experienta de lucru in depanare in domeniul electronic / GSM.
Cunostinte bune de operare PC.
Capacitate de organizare, nivel ridicat de responsabilitate si rezistenta la stres.

Interes pentru dezvoltarea unei cariere in service GSM.
Punctual, serios.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim suport tehnic si training gratuit! Salariu + comision.