Click aici »

Tehnician / electronist sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Braila, Bucuresti, Rimnicu-Vilcea Braila Bucuresti Rimnicu-Vilcea
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
27-03-2016
Data actualizare
27-03-2016

Descrierea postului

CANDIDATUL IDEAL:
-Experienta de minim 1 an in domeniul sistemelor de securitate
-Cunostinte operare PC
-Mod riguros de organizare
-Seriozitate, loialitate

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Prezentarea si ofertarea echipamentelor comercializate
- Diagnosticarea sistemelor aflate in garantie sau post-garantie (la nivel modular)
- Oferirea de suport tehnic clientilor pentru sisteme de interfonie, control acces, efractie, CCTV, automatizari

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonusuri in functie de realizari
Salariu fix + procent din vanzarile echipei