Click aici »

Tehnician electronist jocuri de noroc

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
21-07-2015
Data actualizare
21-07-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

Tehnician Electronist jocuri de noroc.

Cautam o persoana serioasa, capabila sa repare monitoare si alte componente pentru jocuri de noroc, dornica sa invete.

Sediul firmei se afla in Bucuresti, reprezentanta unei companii internationale producatoare de jocuri de noroc.

Aplicatiile se primesc exclusiv prin sistemul bizoo.ro, candidatii acceptati pentru interviu vor fi contactati.

Cerinte

- permis conducere categoria B, pozitia include deplasari in tara cu autovehicolele firmei
- capabilitatea de a repara componente electronice la nivel de cablaj, utilizare osciloscop, experienta anterioara necesara
- experienta anterioara in domeniul jocurilor de noroc este un plus dar nu necesar
- capabilitatea de a ridica obiecte pana la 20 kg
- sa nu fie angajata la data de 21 iulie 2015 sau ulterior la o firma care opereaza sau produce jocuri de noroc in Romania.
- fara cazier

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariul se discuta la interviu in functie de experienta
- autovehicol pentru deplasari in tara
- telefon, laptop de serviciu