Click aici »

Tehnician/electrician

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Telecomunicatii
Data introducerii
28-02-2018
Data actualizare
02-05-2018

Descrierea postului

Ai cunostinte tehnice, esti o persoana cu spirit de echipa, activa si dornica de a invata lucruri noi?
Alatura-te echipei noastre!

Suntem prezenti pe piata sistemelor de securitate si IT incepand cu anul 2011.

Te asteptam!

Cerinte

Orientare spre domeniul tehnic, dorinta de cunoastere, responsabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce include pachetul de beneficii?
1. Salariu fix la care se adauga bonusuri.
2. Seriozitate (salariul si primele / bonusurile le vei primi fara intarzieri de fiecare data!).
3. Atmosfera de lucru placuta.
4. Acces la diferite cursuri de specializare si certificare.
5. Posibilitatea de a evolua in cadrul firmei.