Click aici »

Tehnician Electrician

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Reparatii/Service
Data introducerii
10-09-2014
Data actualizare
10-09-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Atributii:

- Montaj trasee cablu;
- Efectuare conexiuni tablouri generale,
- Montare cutii de jonctiune;
- Montare corpuri de iluminat diferite modele;
- Instalare, punere in functiune si depanare echipamente telefonie;
- Instalare, punere in functiune si depanare echipamente adresare publica;
- Instalare, punere in functiune si depanare retele structurate date-voce (cupru, wireless sau fibra optica), sisteme de alarmare la efractie, supraveghere video, control acces - la sediul clientilor conform contractelor existente;
- Familiarizarea cu instructiunile de utilizare ale echipamentelor pe care le instaleaza in cadrul fiecarui proiect;
- Executa interventii la client in vederea diagnosticarii si remedierea problemelor.

Cerinte

Permis categorie B - vechime minim 2 ani (avantaj)
Experienta minim 1 an

Cunostinte:
- cunostinte de retele si tehnici de instalare a cablurilor
- cunostinte de electricitate/electrotehnica
- limba engleza (nivel incepator-mediu) - toate manualele echipamentelor sunt in limba engleza!

Aptitudini:
- inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
- spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare;
- incredere,
- concentrare la locul de munca,
- capacitatea de a invata.
- punctualitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se stabiliesc la interviu