Click aici »

Tehnician DSVCAM si/sau tehnician instalari cablu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Telecomunicatii
Data introducerii
10-08-2015
Data actualizare
10-08-2015

Descrierea postului

Tehnicianul sisteme DSVCAM se ocupa in principal cu montarea echipamentelor si efectuarea cablajelor, efectuarea lucrarilor de reparatii la structurile afectate de montare / cablare, cuplarea sistemului DSVCAM la centrala, diagnosticarea functionarii sistemului DSVCAM, diagnosticarea starii de functionare a echipamentelor componente ale sistemului DSVCAM, precum si cu depanarea defectiunilor la echipamentele sistemelor DSVCAM

Cerinte

Obligatoriu permis Cat. B
Punctualitate, seriozitate, disponibilitate program prelungit, lucru in echipa.
Certificatul de calificare Tehnician DSVCAM reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu Atractiv
Bonusuri in functie de performanta.
Posibilitati de promovare.