Click aici »

Tehnician Departament Service

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
29-12-2010
Data actualizare
29-12-2010

Descrierea postului

Noul nostru candidat recrutat in echipa ANEMONA COM, va avea ca sarcina principala de lucru, executarea operatiunilor de service si intretinere in garantie si post-garantie a echipamentelor importate si distribuite de societatea noastra la nivel national.

Sarcina secundara este reprezentata de deplasari in tara in scopul instalarii si instruirii operatorilor beneficiarilor, pentru anumite tipuri de echipamente comercializate de noi cat si deplasari in strainatate in scopul participarii la diferite training-uri de service organizate de furnizorii nostri externi de echipamente.

Mentionam ca durata maxima a deplasarilor nu depaseste 20% din timpul total de lucru lunar !

Cerinte

- o buna conduita morala si capacitate de a lucra in echipa.
- capacitate buna de asimila cunostinte noi cu rapiditate si de a le pune in practica.
- cunostinte solide de mecanica fina, electromecanica si electrica.
- experienta minim 5 ani in departament service si intretinere echipamente electrice/electronice.
- permis de conducere categoria B.
- disponibilitate de deplasare in tara si strainatate pentru maxim 20% din timpul efectiv de lucru.
- reprezinta un avantaj major cunostinte de electronica sau experienta de electronist
- reprezinta un avantaj major cunoasterea limbii engleze
- reprezinta un avantaj major detinerea studiilor superioare de specialitate
- reprezinta un avantaj major experienta anterioara in service echipamente de tipar si de finisare a documentelor pentru tipografii sau centre de copiere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix + comision lunar foarte motivant.
- prima de concediu in valoarea unui salariu fix
- prima de Paste in valoare de 1/2 din cuantumul salariului fix
- prima de Craciun in valoare de 1/2 din cuantumul salariului fix
- renegocierea valorii salariului fix cat si a valorii comisioanelor oferite la intervale anuale de timp
- masina de servici, diurne pentru perioada deplasarilori.