Click aici »

Tehnician dentar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Cluj-Napoca, Oradea
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
06-02-2017
Data actualizare
06-02-2017

Descrierea postului

Colaborare cu Tehnician Dentar cu experienta, in vederea executarii lucrarilor protetice si/ sau a mentinerii si dezvoltarii portofoliului de clienti !

Cerinte

Experienta in executia lucrarilor dentare, integrat, de la faza de model .
Capacitate de analiza a modului de abordare a executiei unei lucrari .
Eficienta in executie !

Oferta (bonusuri, beneficii)

30% procent din vanzari, pe baza de contract de colaborare ca PFA!
Asigurare lucrari pentru un venit decent !
Posibilitatea de dezvoltare personala in domeniul tehnicii dentare prin participarea la sesiuni de specializare in laboratoare ultratehnologizate, care utilizeaza tehnologii de viitor in tehnica dentara !