Click aici »

Tehnician curenti tari si slabi

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bals, Craiova, Targu Jiu Bals Craiova Targu Jiu
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Reparatii/Service
Data introducerii
23-02-2017
Data actualizare
08-01-2018

Telecontrol

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Tehnician curenti tari si slabi.

Abilitati:

Capacitate de asimilare a noilor cunostinte teoretice si practice.
Capabil de realizarea in termen si in conditii de calitate a lucrarilor incredintate.

Cerinte

Cerinte:

Studii medii tehnice, absolvent liceu tehnic cu specializarea: electronist, electrician, electromecanic.
Cunostinte generale tehnice: electrotehnica generala.
Permis conducere cat. B.

Responsabilitati:

Montare mecanica, cablare si realizare conexiuni echipamente electrice.
Punere in functiune si verificare sisteme electrice.
Lucru in conditii de santier: interior, exterior, inaltime.
Intretinere scule si unelte din dotare.
Intocmire raport de lucru si foi de drum.

Constituie avantaj:

Experienta de minim 1 an de zile in lucrari de executie instalatii curenti tari si/sau slabi.
Cunostinte limba engleza.
Cunostinte operare computer.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare:

Contract de munca perioada determinata initial.
Contract perioada nedeterminata dupa primele 3 luni in functie de evolutia personala.
Scolarizare cursuri specifice domeniului de curenti tari/slabi.

Trimite CV