Click aici »

Tehician sisteme de securitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Tulcea Tulcea
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Reparatii/Service, IT Hardware
Data introducerii
13-11-2015
Data actualizare
13-11-2015

Descrierea postului

-instaleaza sisteme de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma, detectie incendiu, control acces, sonorizare etc
-realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele de securitate
-executa cablarea conform proiectelor;
-instaleaza, programeaza si pune in functiune sistemele de securitate instalate;
-instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor

Cerinte

- absolvent de studii medii, liceu (de preferinta profil electro);
- experienta profesionala in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- abilitati tehnice
- serios, responsabil si spirit de echipa;
- permis de conducere: categ. B;
- constituie avantaj detinerea de atestat Tehnician sisteme de securitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + bonusuri in functie de performante
Program flexibil