Click aici »

Team Manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
30-01-2016
Data actualizare
30-01-2016

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam Team Manager
Ne dezvoltam si dorim sa facem fata noilor provocari, astfel cautam sa ne intarim echipa cu un om valoros

Ce va avea de indeplinit?
- coordoneaza echipa
- creeaza programe pentru fiecare coleg
- traininguri specifice domeniului
- supervizare
- gestiune
- stocuri
- raspunde la telefon si mail
- primeste si da oferte
- vanzari directe si indirecte

Cerinte

Dupa ce criterii il vom cauta?
- Entuziast si vesel ? atitudinea pozitiva influenteaza munca si rezultatul, iar aceasta meserie nu o poti face decat cu entuziasm si cu zambetul pe buze.
- Organizat ? cu cat vei fi mai organizat cu atat iti va fi munca mai usoara
- Munca bazata pe rezultate ? ne place sa ne evaluam munca, iar instrumentul de masura cel mai bun este rezultatul.
- Perseverent ? fiind in crestere va fi necesar sa incercam cat mai multe strategii, planuri, sa le implementam, testam, masuram,
- Sa iubeasca copiii ? sa aibe haz- va anima petrecerile copiilor, astfel va fi necesar sa fie pe aceiasi ?lungime de unda? cu cei mici
- Punctual ? dorim sa fim cat mai profesionali, iar punctualitatea de cele mai multe ori face diferenta, fie ca e vorba de o intalnire cu un client, fie de intalnirile cu colegii tai care pana la urma te pot lua ca exemplu.
- Indemanatic ? va fi munca de birou, dar va fi si munca ?fizica? unde indemanarea va ajuta fie ca manipulez o butelie, modelezi un balon sau chiar sa realizezi un decor.
- Dornic sa lucreze in echipa ? un proverb african spune ca ?Daca vrei sa ajungi repede, mergi singur. Daca vrei sa ajungi departe, mergeti impreuna.?

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce oferim?
- mediu de munca placut, sediu primitor
- colegi foarte faini
- birou, cu tot cu scaun :)
- telefon
- masina de servici
- pachet salarial motivant
- posibilitate de avansare
- bonusuri pe nivele de realizare
- prime, excursii, delegatii

Ps1: Daca o vei face doar pentru bani nu vei ocupa mult timp acest post: - 1 Ne vom da seama
2 Munca aceasta ar deveni
foarte grea si chinuitoare

Ps2: Dai SHARE poate ai un prieten ?nebun? si serios in acelasi timp, caruia i se potriveste acest job.