Click aici »

Team Leader - Productie

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
02-06-2009
Data actualizare
02-06-2009

Descrierea postului

? Coordonarea echipei de operatori si a activitatii de productie astfel incat sa asigure livrarea serviciilor catre client conform standardelor de calitate agreate
? Coordonarea activitatatii de productie astfel incat produsele rezultate sa fie in concordanta cu termenii agreati de client
? Cunoa?terea detaliat? a contractelor cu clien?ii din  portofoliu
? Oferirea de suport in dezvoltarea strategiei lunare de productie pentru planificarea resurselor si a costurilor
? Sprijin in derularea programelor continue de imbunatatire, pentru a creste productivitatea si a reduce costurile unitare
? Mentinerea unei comunicari permanente cu Production Manager pentru a agrea intern modificarile cerute de client
? Centralizarea datelor din tura pentru care este responsabil
? Generarea de rapoarte privind activitatea site-ului de productie

Cerinte

? 2 ? 4 ani experien?? n operational
? Experien?? n conducerea echipei este un plus
? Abilitati de leadership
? Proactivitate
? Atitudine constructiv?, pozitiv? ?i perseverent? in cazul apari?iei impedimentelor
? Aptitudine de conducere si motivare a echipei
? Capacitatea de a lucra sub presiune
? Cuno?tin?e de management opera?ional
? Aptitudini organizatorice ?i de gestionare a timpului
? Aptitudini excelente de comunicare ?i prezentare;
? Abilitatea de lua decizii rapide si practice;
? Capacitatea de a gestiona sarcini multiple
? Cunoa?terea  limbii engleze
? Cuno?tin?e MS Office: PowerPoint, Word, Excel

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachetul de beneficii este proportional cu responsabilitatile presupuse de rol.