Click aici »

Tapiter si croitor industrial

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Finland
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
03-02-2020
Data actualizare
03-02-2020

Descrierea postului

Suntem interesati de forta de munca pentru postul de TAPITER SI CROITOR INDUSTRIAL.
Limba engleza este un factor important in procesul de selectie a candidatilor.

VMP Romania este parte a VMP Group, companie finlandeza specializata in servicii de personal.

Cu o traditie de peste 20 de ani, VMP angajeaza anual mii de profeionisti in diferite domenii de activitate.

Concernul nostru a fost fondat in 1988, cu capital exclusiv finlandez.

In prezent avem organizatii in Finlanda, Suedia, Estonia si Romania.

SC CONCEPT WORK GLOBAL SRL-D este reprezentant unic al VMP in Romania.

Cerinte

- limba engleza este un factor important in procesul de selectie a candidatilor
- abilitati de comunicare
- capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
- persoana dinamica, activa, rezistenta la stres

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (bonusuri, beneficii):
- asiguram cazare
- transport
- asigurare de sanatate

Trimite CV