Click aici »

Tapiter/Cusator tapiterie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
10-06-2016
Data actualizare
10-06-2016

Descrierea postului

Cerinte

? O gama completa de responsabilitati asociate cu tapiteria
Cerinte:
? Cel putin 3 ani de experienta in pozitia de operator/tapiter
? Experienta de lucru in fabrica pentru productia de serie
? Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului
? Abordare profesionala a atributiilor de serviciu.
? Experienta in tapiteria complexa auto este un avantaj.
? Cunoasterea limbii engleze nu este necesara, dar este un avantaj.
Va oferim:
O pozitie permanenta, stabila si legala.
Salarial atractiv - de la 7,50 la 14 de lire sterline pe ora
Excelente oportunitati de cariera
Asistenta in gasirea unei locuinte si indeplinirea tuturor formalitatilor legate de locul de munca in Marea Britanie

In titlul e-mail-ului, va rugam sa introduceti expresia - Operator masina de cusut sau Tapiter
Recrutam tot timpul anului.
Vom contacta doar candidatii care corespund cerintelor de mai sus.