Click aici »

Tapetar - tapet fibra sticla  pentru Franta cu experienta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Romania, France
Bucuresti, Constanta, Galati, Strainatate, Toate orasele Bucuresti Constanta Galati Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
24-12-2012
Data actualizare
18-05-2013

Descrierea postului

Responsabilitati
-PLACARI CU TAPET FIBRA DE STICLA , pereti despartitori, tavane casetate, montaj pereti din rigips;
-aprovizionarea locului de munca;pregatirea sculelor, dispozitivele si utilajele pentru lucru, preparea mortarelor pentru finisaje, tencuieli;
-verificarea si corectarea defectele

Cerinte

Cerinte

experienta de min 2-3 ani

daca este posibil, rugam sa ne trimiteti foto cu realizarile dvs la email: deco_cv@yahoo.com

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite
Beneficii:
-salariul 1120 euro/ luna net pentru norma legala de lucru de max 160 H /luna;
-transportul si cazarea sunt asigurate gratuit.
-plata orelor suplimentare