Click aici »

Tamplari prelucrari lemn

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
14-01-2021
Data actualizare
17-05-2021

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam tamplari pentru atelier de tamplarie lemn, de preferinta cu experienta in productia de usi si ferestre din lemn masiv si lemn stratificat, conditii foarte bune de lucru, salariu atractiv. Asiguram transport. Carnet de conducere categoria B constituie avantaj.

Informatii la tel. 0744565314, 0264435187,
SC Generic Prodimpex SRL, Str. C. Coposu, Nr. 85, Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Cerinte

Cunostinte si experienta in productia de usi si ferestre din lemn.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv, conditii foarte bune de lucru, asiguram transport.