Click aici »

Tamplar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
750 EUR
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
13-04-2021
Data actualizare
13-04-2021

Descrierea postului

Prelucrarea reperelor din lemn masiv conform cu desenul de executie .
Munca se desfasoara intr-o colectivitate mica unde exista bunavointa si implicare.

Cerinte

Sa aiba experienta in domeniu si sa fie serios, implicat in ceea de face si atent la calitatea executiei.
Varsta nu e un criteriu eliminatoriu atata timp cat exista bunavointa si randament.
Disponibil pentru deplasari in interes de serviciu la diferite montaje.
Disponibil pentru program suplimentar in limita a maxim 2 ore peste program / la nevoie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- 3000 lei net
- transport decontat
- prime suplimentare  pentru anumite proiecte

Trimite CV