Click aici »

Tamplar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
19-03-2019
Data actualizare
19-07-2019

Descrierea postului

Tamplar, circularist.

Cerinte

Experienta minim 2 ani in domeniul tamplariei pal melaminat, mdf lucios si mdf vopsit, rapiditate in asamblarea corpurilor si montaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv (intre 2500-3000 ron), cu bonusuri in functie de experienta, de valoarea comenzilor si de implicare si seriozitate!

Desemenea pentru persoanele interesate, care vin din alte orase, ofer cazare, locuinta care ofera toate conditiile!

Ne dorim persoane serioase, care isi doresc un loc de munca stabil, cu contract de munca si colaborare pe termen lung!

Trimite CV