Click aici »

Tamplar universal

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
14-04-2015
Data actualizare
14-04-2015

Descrierea postului

Cautam persoana cu experienta in lucrul pe utilaje de prelucrarea lemnului, cat si cu experienta in montaj scari, balustrade.
Activitatea se desfasoara atat in atelierul din Piatra Neamt cat si la locatia montajelor, in tara, cu masina de serviciu.

Cerinte

Experienta in domeniul prelucrarii lemnului
Persoana comunicativa, deschisa, muncitoare
Avantaj persoane cu permis de conducere

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix, contract de munca, bonusuri in functie de proiectele in lucru, prime si concediu.