Click aici »

Tamplar universal calificat mobilier PAL / lemn

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Mioveni, Pitesti Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
08-04-2014
Data actualizare
08-04-2014

Descrierea postului

URGENT cautam 2 persoane calificate si cu experienta ca tamplar pe utilaje pentru atelierul din Micesti, jud Arges;  in prezent se lucreaza mai mult mobilier din PAL;de preferat  persoane care in prezent nu au loc de munca deoarece in prezent putem asigura doar 1-2 luni de lucru pe perioada unui surplus de comenzi;

OBLIGATORIU EXPERIENTA!

Cerinte

FAX: 0348 815 952
Tel: 0248 234 191

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu+bonuri de masa+transport din Pitesti asigurat ( din alte zone se acorda un decont transport de 100 lei/luna/pers)