Click aici »

Tamplar si montator mobilier

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie, Industrie
Data introducerii
19-09-2017
Data actualizare
29-07-2020

Descrierea postului

Angajam tamplari si montatori mobilier la comanda, punct de lucru Andronache sec. 2 cu contract de munca si salariu in functie de experienta.
Titularul postului are rolul de a produce si monta mobilier din PAL melaminat, MDF sau lemn, a ambala si incarca mobila si produse adiacente.

Posturile:
Tamplar - specialist in asamblarea si montajul mobilierului la bancul de lucru.
Montator mobilier - specialist in montajul mobilierului pe teren ( la locatia clientului).

TAMPLAR SI MONTATOR
Responsabilitati:
- Asamblare corpuri de mobilier din PAL si MDF;
- Montaj mobilier la locatia finala (asamblare corpuri, prindere usi, polite, feronerie);
- Executa tamplarie mecanica: frezat si gaurit;
- Citeste si intelege schitele primite de la proiectant.

Cerinte

- persoana energica, dinamica si responsabila;
- calificat ca tamplar prin forme de invatamant / curs de calificare (se accepta si calificare la locul de munca);
- spirit de observatie, atentie la detalii;
- simt estetic,viziune spatiala, inventivitate si creativitate;
- capacitate de a intelege o schita sau un desen tehnic;
- disponibilitate la efort;
- sunt un avantaj - cunostintele de operare circular si masina de aplicat cant;
- permisul de conducere constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Noi iti oferim:
- stabilitate;
- o echipa primitoare;
- conditii de lucru;
- salariu motivant si program fix - ambele prevazute in contractul de munca;
- calificare la locul de munca si dezvoltare profesionala.

Trimite CV