Click aici »

Tamplar si ajutor tamplar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-08-2018
Data actualizare
28-08-2018

Descrierea postului

Se cauta tamplari si ajutor tamplar pentru o firma cu vechime in domeniu. Pentru cei care nu au experienta ca si tamplari dar stiu sa foloseasca diverse unelte se ofera posibilitatea de a se califica la locul de munca.
Pentru cei cu experienta, posibilitati reale de avansare si castiguri bune.

Cerinte

Angajam tamplar cu experienta si ajutor tamplar
- locatie stabila,
- sa stie sa foloseasca uneltele electrice specifice cum ar fi circularele.
- sa aiba atentie la detalii, masuratori
- sa aiba minim 6 luni experienta ca si tamplar
- pentru cei fara experienta sa aiba ceva experienta in lucrul cu diverse utilaje sau scule.

Se ofera calificare la locul de munca.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv+ bonusuri
- calificare la locul de munca
- posibilitati de avansare
- loc de munca stabil