Click aici »

Tamplar pal

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Industrie, Productie
Data introducerii
31-05-2014
Data actualizare
31-05-2014

Descrierea postului

angajam tamplar pal melaminat in localitatea mihailesti 19 km de bucuresti

Cerinte

RESPONSABILITATI:
1. Debitare circular, pe drept si la unghi.
2. Operatiuni de frezare cu freza ober si freza de banc(freser).
3. Operatiuni cu masina de gaurit multiplu.
4. Aplicare cant abs cu masina de cant abs.
5. Asamblare si montaj mobilier conform proiect.
6. Intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru.
7. Curatenie la locul de munca si la lucrari.
CANDIDATUL IDEAL:
- permis de conducere categoria B
- capacitate de intelegere a desenelor(proiectelor de executie)
- experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda minim 1 ani
- capacitate de lucru in conditii de stress
- intelegerea conceptului de lucru in echipa
- disponibilitate deplasari in afara localitatii
- seriozitate maxima
Tel 0784359959