Tamplar operator/programator CNC mobila lemn si PAL, MDF ptr. Micesti, Arges

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Campulung Muscel, Mioveni, Pitesti, Toate orasele Campulung Muscel Mioveni Pitesti Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie, Industrie, Altele
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
26-06-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Urgent angajam operator/programator CNC mobilier lemn (tamplar universal si CNC) obligatoriu cu experienta pentru a lucra in fabrica noastra situata in Micesti (sat Purcareni), jud. Arges.

CV aici sau la email: deco_cv@yahoo.com

Cerinte

Se lucreaza dupa simple desene sau cel mai frecvent dupa planurile / schitele ale designer-ului sau clientului iar PRINCIPALA responsabilitate a personei angajate este sa calculeze si sa scoata cotele si sa cunoasca sa programeze si sa lucreze pe masini CNC; deci sa faca corect planurile de productie si optimizarile necesare (avem programe destul de simple ptr optimizarea PAL, etc...);

Sa verifice strict calitatea produselor
AVEM MASINI DE COPIAT NUMERICE, MASINI DE GAURIT MULTIPLE, CNC-URI DIVERSE

Sa cunoasca utilajele se lucreze pe acestea (CNC-urile, circulare, masini de frezat, masina de rindeluit pe 4 fete, masina de gaurit numerica, etc.)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Transport asigurat Pitesti-Micesti si retur

Salariu initial motivant, cu posibilitate de marire in max 3 luni.
Sa fie o persoana CORECTA.

FABRICANT DE MOBILA SI AGENT DE MUNCA TEMPORARA.